arth_ur napisał(a):

|
A pierwszy mecz będziemy grać u siebie czy na wyjeździe ? Czy jak w przypadku LM 1 mecz u siebie z najmocniejszym rywalem ? A mi się marzy albo Celtic albo Rangers ! Byłoby pięknie.
|
Zanosi się na to, że ani Celtic, ani Rangersi nie awansują do fazy grupowej
