Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2758
Stary 25.08.2011, 20:55
No i Śląsk honorowo zremisował, dołożył też kilka pkt do rankingu krajowego, wstydu nie było.
Odpowiedz cytując