Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
2758
25.08.2011, 20:55
No i Śląsk honorowo zremisował, dołożył też kilka pkt do rankingu krajowego, wstydu nie było.
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom