Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
trybek
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
7078
25.08.2011, 20:46
Fiti
napisał(a):
Trybek już są... Poszukaj wiem że 1 mecz 15 września
Chodziło mi o to, kiedy będzie podane z kim, gdzie i w jakim terminie gramy mecz?
Drink Team
http://drinkteam.u2.pl/
trybek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trybek
Znajdź inne posty napisane przez trybek