Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 25.08.2011, 20:39
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Widziec rozgroryczenie,wscieklosc i zal Ruskow - bezcenne.
Dobry mecz z dosc przecietnie grajacym przeciwnikiem. Nie wiem, nie chcialo im sie? Zajechani byli? Nie umniejszam naszym walecznosci, po prostu Spartak wygladal dosc komicznie jak na swoje mozliwosci.

W lidze pewnie znowu bedziemy kopac sie po czole, ale to w naszej pilce norma. Wychodzi podejscie do zawodu. Dzisiaj jednak jest dzien na swietowanie, nie na myslenie co bedzie jutro.

Slask juz sobie pogral chyba, szkoda bo 3 druzyny w fazie grupowej LE to bylby kosmos, beda dwie i to tez swietna wiadomosc.
Szkoda że tych Rusków tak mało było na stadionie.

A czasem Kuchenkorz nie sympatyzuje ze Spartakiem ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując