Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
Od: 10.2010
Offline
#
2670
25.08.2011, 20:23
Czy u nas w takim razie cokolwiek poza Stanem Valckxem są w stanie załatwić tak jak należy? Nawet nie potrafią dopilnować by nasz nas klub dostał nowe trykot na sezon... paranoja. Z czym do LM?
Samuelson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Samuelson
Znajdź inne posty napisane przez Samuelson