Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 25.08.2011, 20:14
Wróciłem z piwka właśnie, oglądałem sobie mecz Legii i tak pół żartem, pół serio - po roku budowania Legii przez wyśmiewanego przez wszystkich Maciusia Legia robi postęp a po roku budowania Wisły przez profersjonalistę Roberta gramy mniej więcej taką samą kichę jak rok temu

Całkiem serio - Spartak grał przeraźliwie słabo, co nie umniejsza sukcesu Legii. Zagrali naprawdę dobre zawody.
Odpowiedz cytując