|
Ja również gratuluje Legii, przez cały mecz kibicowałem warszawiokom.
Widać że Maciuś Skorża nieźle ustawił drużynę, dobre transfery w ostatnim oknie, teraz Wisła i Legia muszą zdobyć jak najwięcej punktów do rankingu.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|