Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 25.08.2011, 20:08
Ja również gratuluje Legii, przez cały mecz kibicowałem warszawiokom.
Widać że Maciuś Skorża nieźle ustawił drużynę, dobre transfery w ostatnim oknie, teraz Wisła i Legia muszą zdobyć jak najwięcej punktów do rankingu.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując