Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2730
Stary 25.08.2011, 19:45
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty nie wiem ale chyba 99% piłkarskiej Europy postawiłoby ostatniego funta czy eurasa na Spartak nie trzeba byc wielkim znawcą futbolu ,żeby zobaczyc dysproporcje między Legią a Spartakiem i dla nich był to magiczny zespół wbrew pozorom a co do Twojego "bez problemu" mecz meczowi nie równy a jak i APOEL Spartak czy Legia i Wisła są jednak dośc chimeryczne jak widac więc z problemami bym sie wstrzymał ...
Tak samo jak w przypadku Victorii Pilzno, która właśnie awansowała kosztem tej "osławionej" Kopenhagi. To tylko pokazuje jak zwodnicze są te teorie i cmokania nad zespołami, które aż rok temu były dobre a obecnie są poprostu słabe.
Inne zespoły przez ten rok potrafia utrzymać poziom lub nawet wzmocnić a inne pójść kompletnie po pochylni na dół. Takimi co poszły na dół są własnie ta Kopenhaga czy ten wycmokany Spartak.
Odpowiedz cytując