|
Ja przyznam otwarcie, że byłem przeciwko Maaskantowi w Wiśle. Nadal utrzymuje moje zdanie i gorąco pragnę by Holender pożegnał się z Wisłą już w zimowym okienku. Drużyna od ponad roku nie wyrobiła sobie jakiegokolwiek stylu. Gramy piach a taktycznie niszczy prawie każdy zespół z naszej ligi...
|