Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4420
Stary 25.08.2011, 19:34
Ja przyznam otwarcie, że byłem przeciwko Maaskantowi w Wiśle. Nadal utrzymuje moje zdanie i gorąco pragnę by Holender pożegnał się z Wisłą już w zimowym okienku. Drużyna od ponad roku nie wyrobiła sobie jakiegokolwiek stylu. Gramy piach a taktycznie niszczy prawie każdy zespół z naszej ligi...
Odpowiedz cytując