|
a tymczasem grają nasi przyjaciele ze Śląska Wrocław, a dyskusja o zachwytach nad Legią dalej trwa... ehh... Wiślacy bracia... Wróćcie na ziemię !! i pomagajmy przyjaciołom !
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
|