|
Klasyka w polskiej piłce. Jak przychodzi grać bez obciążenia, to nagle dostajemy skrzydeł i gramy jak nigdy. Jakie mieli obciazenie psychiczne pilkarze Legii przy wyniku 0:2 dzisiaj? Zadne. No to pokazali co potrafią. A Spartak pewnie liczył ile bramek jeszcze strzeli i totalnie ich zlekcewazyl. Przerabialismy to na MŚ w wykonaniu reprezentacji, czy w naszym meczu z Barceloną, i te przyklady mozna mnożyć.
Ale gratuluje, nie spodziewalem sie tego.
|