Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2719
Stary 25.08.2011, 19:30
Klasyka w polskiej piłce. Jak przychodzi grać bez obciążenia, to nagle dostajemy skrzydeł i gramy jak nigdy. Jakie mieli obciazenie psychiczne pilkarze Legii przy wyniku 0:2 dzisiaj? Zadne. No to pokazali co potrafią. A Spartak pewnie liczył ile bramek jeszcze strzeli i totalnie ich zlekcewazyl. Przerabialismy to na MŚ w wykonaniu reprezentacji, czy w naszym meczu z Barceloną, i te przyklady mozna mnożyć.

Ale gratuluje, nie spodziewalem sie tego.
Odpowiedz cytując