Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 25.08.2011, 19:27
Zwycięstwo Legii jest wynikiem złości sportowej za zatrzymanie polskich kibiców na granicy.
Utarli nosa bolszewikom w gnieździe os i pokazali gest Kozakiewicza !
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.08.2011 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując