|
1. Legia eliminuje zarozumiałych ruskich - ogromny plus.
2. Zdobywa punkty w rankingu dla polskiej ligi, zwiększa jej prestiż, na czym Wisła tylko korzysta - plus.
3. Traci siły w środku tygodnia co może odbić się na grze w lidze (a więc Legia traci handicap nad nami) - plus.
Poważnych minusów nie widzę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|