|
Niektórym to chyba ciśnienie skoczy,po tym co Legia zrobiła. Nieskromnie przeznam się,że podejrzewałem,że Legia ich przejdzie.Nawet po 2-2 w Warszawie. Spartak to przeciętny zespół,a to,że za grubą kasę kupuje zawodników o niczym nie świadczy.Dawno zauważyłem,że jeśli idzie o Rosje, to cena niekoniecznie idzie w parze z jakością. Tak więc Spartak był do przejścia jak najbardziej, i Legia tego dokonała. Wiem,że to dziwnie zabrzmi,ale zaskoczony nie jestem w ogóle. Pooglądajcie sobie ligę rosyjską od czssu do czasu to zobaczycie jak tam się gra i zbtniej rewelacji tam nie ma.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|