Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2704
Stary 25.08.2011, 19:14
Brawo dla Legii - nie ogladalem ich meczu bo uznalem to za strate czasu, a tu prosze
takie zwycięstwo i to ze znienawidzonymi ruskimi
Szok! mamy 2 druzyny w LE - to historyczny sezon w polskiej pilce
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując