Jeszcze jedna uwaga ad. meczu ze Spartakiem, w sumie pozytywna z punktu widzenia polskiej piłki - po stronie Legii na 14 zawodników którzy powąchali boisko, 9 to byli Polacy, no i to Polacy zapewnili zwycięstwo w tym meczu (gole Rybusa, Kucharczyka i Gola, no i świetna postawa w szczególności Rybusa i Borysiuka)

W podstawowym składzie Polaków wybiegło 7
