Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 25.08.2011, 18:37
Widzę, że co mniejszy stażem ( a zapewne i wiekiem) user to bardziej wyszczekany. Jak Żewłak, czy Kosowski coś powiedzieli to też k..... i ch..... rzucali, że "nie-Polak" itp., a teraz nie potrafią docenić sukcesu polskiej drużyny-rywala. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Gratki dla L i szacunek dla normalnych.
Odpowiedz cytując