Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
igorek
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
2666
25.08.2011, 18:19
Stracimy trochę medialnie
bo wszyscy (na czele z mediami ITI) będą się podniecać i promować pucharowicza ze stolicy niestety
igorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do igorek
Znajdź inne posty napisane przez igorek