Wyświetl pojedynczy post
igorek
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2666
Stary 25.08.2011, 18:19
Stracimy trochę medialnie
bo wszyscy (na czele z mediami ITI) będą się podniecać i promować pucharowicza ze stolicy niestety
Odpowiedz cytując