Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7059
Stary 25.08.2011, 18:16
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
a pisze to osoba z awatarem s.s.a.

Piąteczka kolego...

milosz napisał(a):Wyświetl post
Tyle że ten słaby trener zdobył MP2011 i wygrał 5 z 6 spotkań w pucharach, no ale jedna porażka i ...powiesić, ech kibice sukcesu .
Zrozum raz na zawsze , ze dla mnie on moze nawet wygrac i cholera 100 meczy. To mało wazne ile... bo dla mnie liczy sie jak!
Liczy sie jakość a nie ilość!

H.u.j z tego ze wygramy iles tam meczy skoro są to wygrane szczesliwe albo baardzo wymęczone! Liczy sie styl w jaki osiagasz to o co walczysz, w jakim podążasz do celu...
My go niestety niemamy.
KUMASZ !!! to nara!

Ps. Pierwszy mecz Wisła - Stilon Gorzow...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.08.2011 o godz. 18:33.
Odpowiedz cytując