Kolumbus napisał(a):

|
a pisze to osoba z awatarem s.s.a.
|
Piąteczka kolego...
milosz napisał(a):

Tyle że ten słaby trener zdobył MP2011 i wygrał 5 z 6 spotkań w pucharach, no ale jedna porażka i ...powiesić, ech kibice sukcesu .
|
Zrozum raz na zawsze , ze dla mnie on moze nawet wygrac i cholera 100 meczy. To mało wazne ile... bo dla mnie liczy sie jak!
Liczy sie jakość a nie ilość!
H.u.j z tego ze wygramy iles tam meczy skoro są to wygrane szczesliwe albo baardzo wymęczone! Liczy sie styl w jaki osiagasz to o co walczysz, w jakim podążasz do celu...
My go niestety niemamy.
KUMASZ !!! to nara!
Ps. Pierwszy mecz Wisła - Stilon Gorzow...