Oldpara napisał(a):

|
Legia w LE to same plusy dla Wisły - punkty w rankingu, konieczność grania na dwóch frontach, wzrost prestiżu polskiej piłki.
|
Jasne.
Nagle papa walter zobaczy światełko w tunelu, w.......i hajs w puszke yyy pepsi arene i odleci nam na kilometr.
I na ch** ?
Co roku śpiewamy gdzie twoje berło gdzie twoja korona....a teraz bijemy im brawo. Hipokryci