Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4405
25.08.2011, 17:54
Maaskant powinien objerzeć mecze Legii ze Spartakiem... Mamy dwie drużyny w fazie grupowej LE.
kkbm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkbm
Znajdź inne posty napisane przez kkbm