Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline
#
11
25.08.2011, 17:54
BRAWO !! Legia !!!! Dokopali rusom !! Caly mecz spiewali Legia k*** tylko na to ich stac !! POLSKA !
JackDaniels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JackDaniels
Znajdź inne posty napisane przez JackDaniels