Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 25.08.2011, 17:53
O ....a. Legia chyba sama siebie bardziej zaskoczyła niż nas. Ale awans całkowicie zasłużony. Spartak słaby, chyba liczyli na to, że awansują bez gry.
Odpowiedz cytując