Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 25.08.2011, 17:47
Obawiam sie ze Nowa Legia kondycyjnie spuchnie w dogrywce, taki juz urok zespolow prowadzonych przez trenera "dzida na wysokiego napastnika i niech sie dzieje wola Boża".
Odpowiedz cytuj±c