Lechista69 napisał(a):

18:34Apoel Nikozja zagra w grupie G z Porto, Szachtarem i Zenitem
Szkoda Wisły :((
|
Wisła nie grałaby w tej grupie. Kierując się czystą matematyką zajelibyśmy miejsce Trabzonu.
1. Inter Mediolan
2. CSKA Moskwa
3. OSC Lille
4. Trabzonspor