Krav napisał(a):

|
to po co im kibicujecie ?
|
A czy Wiślacy muszą robić to co inni typu Amici czy Legii ? Tyle lat dominacji Wisly sprawilo ze kompleks Wisly urosl do gigantycznych rozmiarow i poprostu ten awans do ligi mistrzow dalby takie turbo Wisle ze juz reszta stawki by niedogonila ich... a jak wiemy ani Legii ani Amice nie na rękę.
My mamy swoją godność i poprostu umiemy zachować klasę, wbrew pozorom też ewentualny awans Legii będzie działał na korzyść Wisły w walce o mistrza. Jestem zdania że wąska karda Legii sprawi że wypadną z walki o mistrza. No ale najpierw niech awansują
