Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2586
Stary 25.08.2011, 17:13
Krav napisał(a):Wyświetl post
to po co im kibicujecie ?

A czy Wiślacy muszą robić to co inni typu Amici czy Legii ? Tyle lat dominacji Wisly sprawilo ze kompleks Wisly urosl do gigantycznych rozmiarow i poprostu ten awans do ligi mistrzow dalby takie turbo Wisle ze juz reszta stawki by niedogonila ich... a jak wiemy ani Legii ani Amice nie na rękę.

My mamy swoją godność i poprostu umiemy zachować klasę, wbrew pozorom też ewentualny awans Legii będzie działał na korzyść Wisły w walce o mistrza. Jestem zdania że wąska karda Legii sprawi że wypadną z walki o mistrza. No ale najpierw niech awansują
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując