Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2585
Stary 25.08.2011, 17:09
Krav napisał(a):Wyświetl post
to po co im kibicujecie ? Dla mnie to tu nie ma logiki - kibicujecie tym śmieciom, zasłaniając się tym że z kacapami grają - ciekawe co jakby grali z Rumunami (to brudasy), Francuzami (żabojady), czy Niemcami (to już w ogóle). Bez sensu. Wszyscy na około życzą nam jak najgorzej tylko my jesteśmy wyznawcami piłkarskiego ekumenizmu. Ale co tam, rozmowa jałowa bo niektórym się nie przetłumaczy.
Dlatego szanowni Legioniści niezmiennie życzę Wam tęgiego wpierd..u w II połowie od Spartaka.
Z każdym innym poza kacapami i gebelsami (pomijam BVB)
Odpowiedz cytując