Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2584
Stary 25.08.2011, 17:08
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie.
LE to nie jest LM.Wcale im się dziwię, że byli przeciwko nam.Awansując zdeklasowalibyśmy tą ligę, przynajmniej finansowo i marketingowo.LE to zupełnie inny kaliber, dlatego życze im awansu.Niech sobie chlopaki pojeżdzą po europie a piłkarze niech męczą się by pózniej grać tak jak ze Śląskiem ostatnio
Jasne ale wyobraź sobie stan moich nerwów jak zrozumiałem,że jest po wszystkiemu a gościowi w głosie radość gra. Co za typ go wziął do komentowania takiego meczu - to celowa zniewaga chyba?
Odpowiedz cytując