Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23449
Stary 25.08.2011, 17:03
karty obowiązują na każdym stadionie co do wyrobienia nie mam pojęcia.

wg. regulaminu stadionu nie można wnosić żadnych plastikowych opakowań więc nie wejdziesz. ale o kartonach nic nie piszą...
Odpowiedz cytując