Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
Od: 08.2008
Offline
#
23449
25.08.2011, 17:03
karty obowiązują na każdym stadionie co do wyrobienia nie mam pojęcia.
wg. regulaminu stadionu nie można wnosić żadnych plastikowych opakowań więc nie wejdziesz. ale o kartonach nic nie piszą...
ceniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ceniu
Znajdź inne posty napisane przez ceniu