|
A ja myslalem ze po tym 3 golu we wtorek to watroba Kowalczyka wolala o pomoc, wkoncu tyle lat chlania lukusowej i innych mocnych trunków musiala odbic sie na jego ee glosie...
Swoja droga to Polsat juz naprawde niema kogo zapraszac ze ten cep jest w kazdym studiu ? Czy poprostu reka reke myje a taki Kowalczyk idealnie pasuje do koncepcji na zwinnego Borka oraz boskiego Bozydara ? ;s
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|