Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2011, 17:02
A ja myslalem ze po tym 3 golu we wtorek to watroba Kowalczyka wolala o pomoc, wkoncu tyle lat chlania lukusowej i innych mocnych trunków musiala odbic sie na jego ee glosie...

Swoja droga to Polsat juz naprawde niema kogo zapraszac ze ten cep jest w kazdym studiu ? Czy poprostu reka reke myje a taki Kowalczyk idealnie pasuje do koncepcji na zwinnego Borka oraz boskiego Bozydara ? ;s
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując