Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 25.08.2011, 16:59
Ale zauważ, że pochwała na temat Legii mu też ledwo przez gardło przychodzi

Kucharczyk, to się musiał zesrać ze szczęścia w tym polu karnym przy golu na 2:1... stoi sobie taki niemal nastoletni chłopak w polu karnym Spartaka na szóstym metrze, dookoła nikogo, bramkarz na linii, on dostaje piłkę... moja pierwsza myśl jak to zobaczyłem, to było że ja na jego miejscu bym pewnie oddał piłkę, bo to jakiś cyrk On chyba też nie do końca zajarzył że to się dzieje naprawdę, bo miał taki ułamek zwątpienia
Legionista
Odpowiedz cytując