Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2011, 16:54
Kowalczyk już musiał uszczypliwość w stronę Wisły puścić. Jak on się cieszył we wtorek złamas po 3 bramce Apoelu słychać było w jego głosie ulgę. Chyba, że ja już mam omamy co jest możliwe.
Odpowiedz cytując