Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
2552
25.08.2011, 16:36
Legia ich momentami nieźle ciśnie. Miała z resztą też poprzeczkę. I prawda jest taka, że to się da oglądać. Może i odpadną, ale nie bez walki.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq