Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 25.08.2011, 16:36
Legia ich momentami nieźle ciśnie. Miała z resztą też poprzeczkę. I prawda jest taka, że to się da oglądać. Może i odpadną, ale nie bez walki.
Odpowiedz cytując