LanceTS napisał(a):

|
Myśle czy by się nei zapisać. Macie jakieś szkoły, najlepiej tak w okolicach od ronda czyżynskiego do mogilskiego, albo gdzieś koło Wiślickiej? Taka szkoła gdzie można pogadać z prowadzącymi jak człowiek z człowiekiem.
|
2 lata temu jeździłem tu z p. Marianem. Polecam.
Ośrodek Szkolenia
Kierowców "Formuła"
Ul. Mogilska 40