Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
pero33
Junior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 25.08.2011, 16:32
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Myśle czy by się nei zapisać. Macie jakieś szkoły, najlepiej tak w okolicach od ronda czyżynskiego do mogilskiego, albo gdzieś koło Wiślickiej? Taka szkoła gdzie można pogadać z prowadzącymi jak człowiek z człowiekiem.
2 lata temu jeździłem tu z p. Marianem. Polecam.
Ośrodek Szkolenia
Kierowców "Formuła"
Ul. Mogilska 40
nowe powraca
Odpowiedz cytując