Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23444
Stary 25.08.2011, 16:15
Dean napisał(a):Wyświetl post
Pojawia mi się komunikat od Skype: Fatal Error: Failed to load library 'oleacc.dll' przy każdym włączeniu Skype'a ( nie działa ) i kompa. Co zrobić?
Nie jestem pewnien ale ja bym pobrał ta bibliotekę z http://www.dll-files.com/dllindex/dl...s.shtml?oleacc
wrzucasz do folderu skypa, tam gdzie są inne pliki .dll i powinno grać

@edit:
musisz zrobić to

dla win xp : http://support.microsoft.com/kb/310747
dla visty i 7 : http://support.microsoft.com/kb/929833
Ostatnio edytowane przez bercik860 : 25.08.2011 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując