Dean napisał(a):

|
Pojawia mi się komunikat od Skype: Fatal Error: Failed to load library 'oleacc.dll' przy każdym włączeniu Skype'a ( nie działa ) i kompa. Co zrobić?
|
Nie jestem pewnien ale ja bym pobrał ta bibliotekę z
http://www.dll-files.com/dllindex/dl...s.shtml?oleacc
wrzucasz do folderu skypa, tam gdzie są inne pliki .dll i powinno grać
@edit:
musisz zrobić to
dla win xp :
http://support.microsoft.com/kb/310747
dla visty i 7 :
http://support.microsoft.com/kb/929833