Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10925
Stary 25.08.2011, 15:47
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
[/LIST]
Mam takie pytanie: co zrobił takiego Nunez, że należy go wykupić, a co zepsuł Biton, że trzeba z niego teraz zrezygnować. Od napastnika oczekuje się bramek? Strzelił 3 bramki w 4 meczach w lidze (grając 272 minuty). To zły wynik?
Nic złego nie uczynił, ale mamy Genkowa pamiętasz jego wynik z zeszłego sezonu? Lepszy, że się zaciął, zacznie strzelać w końcu. A Biton ma to do siebie, że trzeba go kupić, więc lepiej go oddać a kupić jakiegoś łowce bramek.
Co do Nuneza to kolega wyżej Ci już napisał.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując