Dla mnie ciekawą opcją byłby ten oto piłkarz
http://www.transfermarkt.de/de/mihai...ler_64229.html'
Po pierwsze facet jest co najmniej na poziomie Meliksona co pokazał w sparingu z nami przed sezonem .Potwierdził to w meczu z WKS . Wierząc w informację PS w Rapidzie krucho z kasą .Piłkarze nie dostają na czas pensji itp. Dodatkowo facet jest wciąż młody i perspektywiczny .