Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7044
Stary 25.08.2011, 14:49
Dla mnie Jovanovic powinien grać na PO a na lewej wypróbował bym Nunieza a Diaza na środek można przesunąć grając u nas na defensywnym sprawdził sie w miarę.
Odpowiedz cytując