Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7043
Stary 25.08.2011, 14:46
Ja tam wolę poczekać nad oceną tej drużyny do przerwy zimowej. A kto wie może nasi odpalą jak Lech LE w zeszłym sezonie. Wszysto zweryfikują puchary w jaki miejscu stoimy z budowaniem tej drużyny.

Nie stać nas na piłkarzy wart po 2-3 mln którzy maja umiejętnosci takie że szybko wkomponują sie w zespół więc musimy zgrywac drużyne i brać doświadczonych zawodników nic innego nam nie pozostaje.
Odpowiedz cytując