Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
5593
25.08.2011, 14:44
a ja jak mam nowego patcha to nie moge zaznaczyc polskiej ligi ( wszystkie inne mozna zaznaczyc) wiecie czemu tak jest?
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd