DysoN napisał(a):

|
Z drugiej strony, co to ma wspolnego z pilka nozna?
|
Nic.
Tyle, że w takim wypadku zabiera się transparent przy wejściu na mecz i zabrania się podobnej oprawy.
Nie na granicy.
Całonocna rewizja i przetrzymywanie kibiców na granicy zdecydowanie nie jest na porządku dziennym ( ani nawet nocnym )
Proud napisał(a):

Jakby ruscy przyjechali z polityczną oprawą do Polski to wyzywano by ich od bolszewików, stalinowców itp. Zresztą bez tego i tak ich wyzywano
|
Przecież przyjechali. Mieli flagę z Leninem i inną imperialną.
Po prostu im je skrojono.
Nie na granicy, przez służby tylko "prywatnie" na terenie Warszawy
