Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 25.08.2011, 14:27
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony, co to ma wspolnego z pilka nozna?
Nic.
Tyle, że w takim wypadku zabiera się transparent przy wejściu na mecz i zabrania się podobnej oprawy.
Nie na granicy.

Całonocna rewizja i przetrzymywanie kibiców na granicy zdecydowanie nie jest na porządku dziennym ( ani nawet nocnym )


Proud napisał(a):Wyświetl post
Jakby ruscy przyjechali z polityczną oprawą do Polski to wyzywano by ich od bolszewików, stalinowców itp. Zresztą bez tego i tak ich wyzywano
Przecież przyjechali. Mieli flagę z Leninem i inną imperialną.
Po prostu im je skrojono.
Nie na granicy, przez służby tylko "prywatnie" na terenie Warszawy
Ostatnio edytowane przez Ela : 25.08.2011 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując