Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7033
Stary 25.08.2011, 14:19
soku napisał(a):Wyświetl post
Idź koniecznie osobiście do Meliksona i przekonaj go że mecz z Podbeskidziem jest ważniejszy od meczów w LE. Ludzie przestańcie takie głupoty opowiadać każdy piłkarz który ma odrobine ambicji bedzie chciał sie pokazac w Europie. Nasze chciejstwo ze liga jest najważniejsza ma się nijak do założeń piłkarzy.
Doskonale sobie zdaje z tego sprawę, że piłkarzyki wolą grać w LE, bo będa chcieli się pokazać, kłopot w tym, że boje się, że liga polska zejdzie na dalszy plan.Jest to napewno bardzo niekorzystna sytuacja i niestety nieunikniona.
NIE MAMY KADRY na grę na 2 fronty.NIE M-A-M-Y, dlatego grę w LE traktuję jako pyrrusowe zwycięstwo i jak dla mnie tej LE mogło by wcale nie być.Oczywiście, gra w grupie to nie lada gratka, bo szykują się 3 ciekawe wyjazdy, spiewy, litry alkoholu.
Po prostu zwyczajnie się obawiam scenariusza który miał miejsce rok temu z Amica w roli głównej.Gdyby ta obroniła mistrzostwo, była by rozstawiona w 4 rundzie LM.Jesli zdobędzie mistrzostwo Polski, to ponownie będzie rozstawiona
Zobaczymy czy tym wszystkich statystykom opłaci się trzymanie kciuków za gryzienie trawy w pucharze pocieszena.Obym się mylił i i by nie było tak, że będzie wór punktów i w najlepszym wypadku 2 miejsce w lidze.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 25.08.2011 o godz. 14:22.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując