Takie kluby jak BATE czy Apoel awansujac do LM uciekly nam finansowo (oba kluby zarobia pewnie kolo 10 mln euro) i sportowo. Co nalezy zrobic aby przepasc sie nie powiekszala? Cupial musi juz w zimie siegnac do kieszeni i wylozyc na stol pare milionow euro. Wyobrazmy sobie ze BATE za te 10 mln sprowadzi w lecie 10 zawodnikow (np. taki Tom z Liteksu czy inny Ailton z Apoelu) kazdy po 1 mln euro, wtedy juz kompletnie nie ma szans zebysmy doscigneli Europe.
Letniego okienka za rok nie licze bo wtedy jest juz za pozno na zgrywanie druzyny ale w tej przerwie zimowej trzeba zrobic porzadne zakupy zeby za rok ze spokojem przystepowac do LM, no chyba ze ktos uwaza ze Diaz, Lamey i Genkov to poziom europejski.
Tak wiec czekam z niecierpliwoscią na rozsądny ruch Cupiala i przynajmniej 5 mln euro w zimie na transfery
