Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10919
Stary 25.08.2011, 13:28
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Takie teksty nic nie wnoszą do tematu. Wszyscy ci piłkarze mają umowy i odejdą tylko po ich wygaśnięciu albo kiedy ktoś będzie bardzo ich chciał.
Twój na pewno nie wniósł. Zawsze można się postarać, żeby ktoś chciał, np. sprzedać po niższej cenie, po co komu średniej jakości grajkowie z wysokimi płacami.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując