Kurz napisał(a):

|
Takie teksty nic nie wnoszą do tematu. Wszyscy ci piłkarze mają umowy i odejdą tylko po ich wygaśnięciu albo kiedy ktoś będzie bardzo ich chciał.
|
Twój na pewno nie wniósł. Zawsze można się postarać, żeby ktoś chciał, np. sprzedać po niższej cenie, po co komu średniej jakości grajkowie z wysokimi płacami.