Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.08.2011, 13:22
Kasia, Monika, Anna, Maja Takie najlepsze.

A Natasza kompletnie mi się nie podoba. Pierwsze skojarzenie miałem takie jak połowa osób tu piszących. To tak jak byś chciał dać np. Helga
Odpowiedz cytując