Dean napisał(a):

|
Ciekawe ile nasi musieliby ugrać w Lidze Europejskiej w tym roku, aby przy ewentualnym zdobyciu Mistrza Polski byli za rok w IV rundzie E.LM rozstawieni ... ?
|
W tym roku wystarczyło 13,5 bo masa niespodzianek była ale w przyszłym roku trzeba mieć minimum te 18 punktów więc są małe szanse 4 wygrane 2 remisy w tej edycji LE.