Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7021
Stary 25.08.2011, 12:45
Dean napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile nasi musieliby ugrać w Lidze Europejskiej w tym roku, aby przy ewentualnym zdobyciu Mistrza Polski byli za rok w IV rundzie E.LM rozstawieni ... ?
W tym roku wystarczyło 13,5 bo masa niespodzianek była ale w przyszłym roku trzeba mieć minimum te 18 punktów więc są małe szanse 4 wygrane 2 remisy w tej edycji LE.
Odpowiedz cytując