alarazboy1 napisał(a):

dziś o 18 mam nadzieję na grupę Barca, Milan , Man City i Apoel
|
Tez na taka grupe stawiam - ciekawi mnie jakby grali z Barcelona na Cyprze

Nie ma Wisły w LM wiec zostało mi kibicowanie Arsenalowi a chcialbym widziec taka grupe
Arsenal, Marsylia, FC Basel, Dinamo Zagrzeb