Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.08.2011, 11:55
alarazboy1 napisał(a):Wyświetl post
dziś o 18 mam nadzieję na grupę Barca, Milan , Man City i Apoel
Tez na taka grupe stawiam - ciekawi mnie jakby grali z Barcelona na Cyprze Nie ma Wisły w LM wiec zostało mi kibicowanie Arsenalowi a chcialbym widziec taka grupe

Arsenal, Marsylia, FC Basel, Dinamo Zagrzeb
Odpowiedz cytując