Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 25.08.2011, 11:14
Jarza napisał(a):Wyświetl post
Urszula!!!

Zdecydowanie!!!

Natasza to taka trochę ruska nazwa... a po co wąchać się z Sowietami, nawet imieniem?
Po pierwsze, to cofam gratulacje, skoro to nie Twoja (założyciela tematu) córka.

Po drugie, popieram kolegę z posta wyżej. Ula, to zajebiste imię.
Odpowiedz cytując