Jarza napisał(a):

Urszula!!!
Zdecydowanie!!!
Natasza to taka trochę ruska nazwa... a po co wąchać się z Sowietami, nawet imieniem?
|
Po pierwsze, to cofam gratulacje, skoro to nie Twoja (założyciela tematu) córka.
Po drugie, popieram kolegę z posta wyżej. Ula, to zajebiste imię.