Maciuś napisał(a):

Roznica jest taka ze sztab szkoleniowy BATE sciaga Bialorusinow, klub na siatke skautow w kraju i wylawiaja perelki oraz solidnych grajkow. A u nas sciaga sie pokrake Diaze oraz zawodnika "Genkow to bardzo dobry napastnik tylko bramek nie strzela".
Cupial ze swoimi milionami przyszedl 10 lat temu, do tej pory nie ma ZADNEGO planu jak awansowac do LM, a przez ten czas mozna bylo wybudowac 10 boisk treningowych i otworzyc 5 akademii pilkarskich. Czas stracony, taka prawda.
|
A jesteś pewny ,że na tych 10 boiskach miałby kto grać ?
Czy w Polsce jest tak naprawdę dużo młodych garnących się do piłki ?
Obawiam się ,że nie.
Na Białorusi czy biednych krajach afrykańskich ,południowo-amerykańskich sport jest formą wybicia i awansu społecznego.
U nas młodzież ma inne priorytety.