snyrting napisał(a):

BATE jest wyrzutem sumienia, które pokazuje, że naszą piłka znajduje się na peryferiach futbolu tylko i wyłącznie z powodu naszej nieudolności.
W przeciągu ostatnich siedmiu lat Białorusini ze słabej drużyny stali się średniakiem europejskim. Za ich sukcesem nie stoją ogromne pieniądze ani zaciąg zagranicznych piłkarzy. Ich skład opiera się na krajowych zawodnikach i sztabie trenerskim.
|
Roznica jest taka ze sztab szkoleniowy BATE sciaga Bialorusinow, klub na siatke skautow w kraju i wylawiaja perelki oraz solidnych grajkow. A u nas sciaga sie pokrake Diaze oraz zawodnika "Genkow to bardzo dobry napastnik tylko bramek nie strzela".
Cupial ze swoimi milionami przyszedl 10 lat temu, do tej pory nie ma ZADNEGO planu jak awansowac do LM, a przez ten czas mozna bylo wybudowac 10 boisk treningowych i otworzyc 5 akademii pilkarskich. Czas stracony, taka prawda.